סטודיו ארט-תג הוקם ומנוהל על ידי ענת הר-גיל.

אהבה לאסטתיקה ולעולם העיצוב והיצירה, היכולת לשנות ולהשפיע, שנים של נסיון בתחום פיתוח מותגים של מוצרי צריכה בחברות גדולות, עבודה שוטפת מול בתי דפוס, ספקים מהארץ ומהעולם והחיבור ארוך תווך עם לקוחות, כל אלו הם המניע המרכזי בעבודתי.

סטודיו ארט-תג מתמחה בפיתוח מותגים בעולם מוצרי הצריכה ויצירת שפה עיצובית ועיצוב אריזות. אנו מחוייבים לחדשנות ומלווים את לקוחותינו לאורך כל תהליך היצירה – חשיבה, עיצוב והפקה.

מהרעיון למדף. לכל לקוח יש חלום אותו הוא רוצה להגשים. בתהליך הפיתוח אנו רואים מידי יום את היצירה קמה ומתפתחת לנגד עינינו תוך התאמה ללקוח, התאמה למדיה המשתנה ולעולם המותגים.
נשמח לשיתוף פעולה מאתגר ויצירתי.

סטודיו ארט-תג מתמחה במיתוג ועיצוב למותגים. אנו נותנים מענה מלא בתהליך פיתוח המותג, מהרעיון למדף. התהליך כולל חשיבה משותפת ושיחה מעמיקה על רעיון המותג, עיצוב לוגו, יצירת שפה עיצובית וזהות מותגית. שלב זה של העבודה כולל הדמיות הממחישות את הרעיון העיצובי והלקוח יכול לראות את המוצרים לנגד עיניו. בסטודיו מתבצע כל תהליך העיצוב: עיצוב תוויות, עיצוב אריזות, עיצוב מארזי חג וסטים, בניית קונספט שיווקי, יצירת תדמית וניירת ייצוגית, עיצוב קטלוגים, עיצוב פליירים וחומרי דפוס שונים, עיצוב מתקני תצוגה, עיצוב עזרים לנקודות מכירה, פרסום, שילוט, עיצוב אתרים ומתן פתרונות עיצוב כלליים.

אנו מאמינים בעבודה אישית עם הלקוחות שלנו, עבודה מדויקת ומקצועית, תוך הקפדה על איכות, מצוינות ועמידה בלוחות זמנים. אנו מאמינים בעיצוב מקורי, בחדשנות ובשירות ללא פשרות. עיצוב לחברות קוסמטיקה ומוצרי צריכה. עולם מוצרי הצריכה והקוסמטיקה הוא עולם של רגש ודימויים. אנו מציעים ליווי ייחודי ומקצועי מהרעיון עד המדף. 

ארט-תג בונה ומפתחת מותגים, מעצבת אריזות, כותבת תכנים, מטפלת בנקודת המכירה, מפיקה חומרים שיווקיים ועזרי פרסום. בעידן השפע וריבוי המותגים החשיבות של האריזה רבה מתמיד. מארז בולט וייחודי תופס את העין של הלקוח ומעצים את הביקוש למוצר. מארז נכון, חכם וידידותי למשתמש מגדיל את שביעות רצון הלקוח ומהווה גורם מכריע לגבי קנייה חוזרת והצלחת המוצר. אריזת המוצר הנה חלק בלתי נפרד מהשפה המיתוגית. מותג חזק נהנה בין היתר מאריזת מוצר/אריזה מאגדת/אריזת מתנה המשקפת את ערכיי המותג, המתאימה לקהל היעד שלו וכזו המחזקת ומעצימה את יתרונותיו אל מול המתחרים. אנו מתמחים בעיצוב מותגי קוסמטיקה, עיצוב מותגי טיפוח וטואלטיקה, עיצוב מותגי קוסמטיקה טבעית, עיצוב מותגים רפואיים, עיצוב מותגי שיער, עיצוב מותגי מזון, עיצוב עבור יקבי בוטיק וחברות מזון, עיצוב מותגי טבע ומותגי בריאות.

outsourcing שיטת אאוטסורסינג מהווה כיום מודל עסקי המייעל את פעילות הארגון ומאפשרת טיפול מקצועי תוך הקטנת ההוצאות השוטפות. עם ניסיון של עבודה מול מחלקות שיווק, רכש, ייצור ולוגיסטיקה, אנו מציעים טיפול מלא ומקיף בגיבוש מסרים, מיתוג, עיצוב לוגו, יצירת שפה עיצובית, עיצוב אריזות, עיצוב תוויות, הפקות דפוס, עיצוב מוצרי קידום מכירות, מתקני תצוגה וחומרים שיווקיים.

אנו נותנים מענה מלא למגוון רחב של נושאים. מענה מדוייק, מותאם ללקוח.
מיתוג תדמיתי מלא | פיתוח מוצרים | עיצוב אריזות | עיצוב תוויות | עיצוב הפקות דפוס | עיצוב תערוכות | עיצוב ובניית אתרי אינטרנט.

ארט-תג סטודיו לעיצוב מותגי מוצרי צריכה, עיצוב מותגי קוסמטיקה וטואלטיקה, עיצוב מותגי שיער, טיפוח ואיפור, עיצוב מותגי טבע ומזון, עיצוב ליקבים ושמן זית.

ארט-תג עיצוב מותגים מהרעיון עד למדף.

סטודיו ארט-תג ממוקם במתחם חברת הוברמן אשר הינה יבואנית ומפיצה של אריזות לתחום המזון, הקוסמטיקה, תרופות וכימיקלים, מהמובילות, המקצועיות והוותיקות בארץ, עם מגוון עצום של פתרונות אריזה. בקרב לקוחות החברה ניתן למצוא יצרנים וותיקים מהמובילים בתעשייה הישראלית וכן עסקים ויזמויות בראשית דרכם.

סטודיו ארט-תג נותן מענה לחברות גדולות ולמותגים קטנים בתחילת דרכם. אנו עובדים עם בעלי מקצוע רבים ומצויינים בתחום התוויות, אריזות, תערוכות, תרגום, כתיבת תוכן שיווקי ואינטרנט. שיתופי פעולה לאורך שנים ונסיון רב, נותנים מענה איכותי ומדוייק ללקוחות שלנו.

נשמח לקיים פגישת היכרות וייעוץ ללא התחייבות בסטודיו.